Grudzień 30, 2014

Podsumowując 2014 rok

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mijający rok przyniósł wiele znaczących dla APANET wydarzeń. Rozpoczęliśmy od partnerstwa w LonMark International – międzynarodowej organizacji zrzeszającej i promującej producentów otwartych systemów sterowania. Organizacja ta również certyfikowała nasze sterowniki serii GLC jako urządzenia pracujące w otwartym protokole.
Okazją do pokazania naszych produktów i zawiązania nowej współpracy, także międzynarodowej, była nasza obecność na imprezach targowych – Targi Światło w Warszawie, Light + Bulding we Frankfurcie oraz Light Middle East w Dubaju. Zakończyliśmy także kilka instalacji, jak Inteligentny System Sterowania ulicznego w gminie Przytyk czy Sterowanie Oświetleniem Drogowym na autostradzie A4 – Dębica – Rzeszów.

Zainicjowaliśmy też kilka instalacji pilotażowych. Pod koniec roku natomiast podpisaliśmy umowę na dostarczenie systemu sterowania oświetleniem dla miasta Bełchatowa, w ramach programu modernizacji oświetlenia SOWA dofinansowanej przez NFOŚiGW.
Braliśmy udział w wielu konferencjach i spotkaniach, jak Narada Ambasadorów czy Streetlight LonMark Marketing Committee.
Wspominając 2014 rok nie można zapomnieć o debiucie APANET S.A. na rynku New Connect Warszawskiej GPW, o czym głośno było w mediach.
 
W tym roku także napisali o nas:
 
http://pulsbiznesu.pb.pl/3656384,68100,apanet-zaswieci-na-newconnect
http://www.lonmark.org/connection/case_studies/documents/Tarnobrzeg%20Case%20Study.pdf
http://issuu.com/worldwidepublications/docs/may-june-2014-le/1
http://www.lonmark.org/connection/solutions/lighting/outdoor/street/SLMC%20Open%20Streetlight%20Platform.pdf
http://issuu.com/worldwidepublications/docs/nov-dec2014/1
http://www.lonmark.org/connection/case_studies/documents/JJJdrzejjjw%20Case%20Study_LR.pdf?utm_content=paulina.nykiel%40greensys.pl&utm_source=VerticalResponse&utm_medium=Email&utm_term=Learn+more&utm_campaign=LonMark+Outdoor+Lighting+Marketing+Committeecontent

 

Niech Nowy Rok będzie owocny w wydarzenia i przyniesie wiele sukcesów.

Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich naszych Czytelników

APANET Green System