Nasza historia
przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

2003 rok APANET

Zostaje założona firma APANET S.C. Od początku zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych mikroprocesorowych urządzeń sterujących oraz całych systemów automatyki i sterowania.

Wieloletnie doświadczenie pracowników i właścicieli firmy sprawia, że APANET szybko staje się największym producentem urządzeń działających w technologii LonWorks w tej części Europy. Dużą część produkcji powstaje dla największych firm branży automatyki i sterowania inteligentnymi budynkami. Jednak obszar zainteresowania firmy jest dużo szerszy.

Prężnie działający dział badań i rozwoju (R&D) z ogromnym doświadczeniem w nowoczesnych technologiach elektronicznych, śledzący na bieżąco trendy w świecie elektroniki, pozwala tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Takie elastyczne podejście przynosi pozytywne rezultaty zarówno firmie, jak i klientom. Obserwujemy nieustannie rosnącą ilość partnerów i zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym projektom mogą mieć nowoczesne i pewnie działające urządzenia i systemy.

Dostęp do najnowszych technologii oraz wiedza z zakresu jej wykorzystywania umożliwiła również dzielenie się nią na zasadzie konsultingu, co firma z sukcesem realizuje.


2010 rok APANET Green System

Ciągły rozwój firmy APANET oraz rozszerzające się pola zainteresowań sprawiły, że w 2010 roku powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością APANET Green System sp. z o.o., której zadaniem jest tworzenie i sprzedaż systemów mających na celu zmniejszanie zużycia energii w miejscach, w których jest to możliwe oraz zwiększenie racjonalności jej zużycia.  Firma tworzy systemy pomagające wprowadzić w życie idee Smart Grid i Smart City.

Nasza misja

Jako lider w branży systemów sterowania i kontroli zużycia mediów doskonalimy się w 3 głównych obszarach:

1. Innowacyjność

2. Elastyczność

3. Konkurencyjność

Realizując projekty dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane w nich rozwiązania były najlepszymi na rynku, a jeśli takich nie ma – to je tworzymy. Swoim działaniem pokazujemy, że hasło klient jest najważniejszy ma dla nas wielkie znaczenie.  Sprzedajemy tylko takie systemy, aby klient był maksymalnie zadowolony i aby odniósł możliwie największe korzyści z jego użytkowania.  Nastawiamy się także na edukację –  tylko świadomy swoich potrzeb klient, wie jak je zaspokoić.