Styczeń 15, 2014

Apanet Green System partnerem LonMark International

APANET Lonmark

Z dumą i nieskrywaną radością informujemy, że APANET Green System sp. z o.o. została partnerem LonMark International – organizacji zrzeszającej największych producentów, integratorów i użytkowników otwartych systemów sterowania z różnych dziedzin przemysłu i budownictwa. LonMark International jest niejako znakiem jakości i potwierdzeniem interoperacyjności produktów oferowanych przez swoich członków. Przez ponad 20 lat organizacja ta przyczyniła się w znacznym stopniu do sformułowania idei otwartości systemów i interoperacyjności produktów różnych dostawców. Dbała o wdrażanie tej idei w życie i dzięki temu produkty różnych producentów mogą współpracować ze sobą w jednej sieci i klient jest bezpieczny.

Dla nas członkostwo w tym elitarnym klubie jest bardzo dużym wyróżnieniem, zwłaszcza że jesteśmy jedynym polskim producentem w LonMark International. Potwierdza to również konsekwencję i skuteczność w realizowaniu strategii firmy przez wszystkich pracowników.
Jesteśmy przekonani, że współpraca rozwijana w ramach LonMark International przyczyni się do następnych sukcesów zarówno na gruncie krajowym jak i za granicą.

http://www.lonmark.org/membership/directory/member_info?CompanyID=3228