Apanet Green System Sp. z o.o.

Aktualności

Apanet oficjalnym partnerem LVX GLOBAL

Miło nam poinformować, że 28.10.2022 podpisaliśmy z australijską firmą LVX Global porozumienie o współpracy na trzech polach – korporacyjnym, technologicznym i handlowo-marketingowym. Zobowiązaliśmy się do wzajemnego wspierania w działaniach związanych z uruchamianiem przedstawicielstw dla firm powiązanych z naszymi spółkami macierzystymi, kooperacji przy projektach oraz w działaniach B+R.

Współpraca obejmie także wymianę informacji na temat o szans i możliwości wspólnego rozwoju biznesu a także wzajemną promocję i sprzedaż urządzeń i usług.

LVX GLOBAL https://www.lvxglobal.com/ oferuje kompleksowe rozwiązania inżynieryjne i platformy biznesowe w sektorze Smart City i IOT. Firma ma siedzibę główną w Adelajdzie w Australii Południowej ale działa globalnie – jest obecna w ponad 20 krajach na całym świecie.

Z LVX Global mamy zaszczyt współpracować już od pewnego czasu, zarówno handlowo jak i przy realizacji projektów IOT, teraz nasza kooperacja zyskała ramy formalne, co na pewno przyczyni się do rozwoju spółek z GK Apanet.