Kwiecień 11, 2019

Kongres Technologii Miejskich

W dniu 10 kwietnia 2019 roku  w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się Kongres Technologii Miejskich, w którym wzięła udział Edyta Kolendowicz – Dyrektor Handlowa Apanet Green System. Organizatorem wydarzenia jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR, firma doradcza i wydawca portali Transport Publiczny, Rynek Kolejowy i Rynek Infrastruktury. Kongres stanowi miejsce wymiany opinii i informacji na temat przyszłości polskich miast w kontekście rozwoju technologii związanych z oświetleniem, transportem, energią czy wykorzystaniem przestrzeni.
Debaty odbywały się na trzech salach, w ramach których poruszane były następujące zagadnienia:

Jakie są najnowsze trendy w rozwoju technologii smart city?
Jaki jest wpływ oświetlenia na zdrowie i bezpieczeństwo?
Jaka jest rola światła w procesie rewitalizacji i zwiększenia atrakcyjności przestrzeni miejskich?
Nasza wiedza stale się dla Was rozszerza!
Dziękujemy za możliwość udziału w wydarzeniu!

Rozwiń

Kwiecień 8, 2019

IX edycja Smart City Forum

Dziękujemy za możliwość udziału w IX Smart City Forum! 
Największy w Polsce kongres poświęcony funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast odbył się 27-28 marca 2019 w Warszawie. Wydarzenie oferuje możliwość wymiany doświadczeń między innymi przez prezesów i dyrektorów wiodących firm, przedstawicieli administracji publicznej, jak również ekspertów z zagranicy, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania.
Naszą firmę reprezentowała Edyta Kolendowicz zajmująca stanowisko Dyrektora Handlowego.
Spotkanie zaowocowało wieloma nowymi znajomościami, mieliśmy także możliwość zapoznać się z nowościami.

Źródło: MMC Polska

Rozwiń

Kwiecień 2, 2019

XIV Konferencja Oświetlenie dróg i miejsc publicznych – sposoby zarządzania systemami oświetlenia

Już jutro stratuje XIV edycja dwudniowej konferencji „Oświetlenie dróg i miejsc publicznych – sposoby zarządzania systemami oświetlenia” organizowana przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE), w której mamy zaszczyt uczestniczyć. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży oświetleniowej, w trakcie którego poruszane są aspekty prawne, ekonomiczne oraz techniczne zarządzania oświetleniem dróg i miejsc publicznych. Konferencja stanowi świetną okazję do zapoznania się z wszystkimi nowinkami technologicznymi.
Efektem spotkania jest poszerzenie wiedzy i wymiana doświadczeń firm elektroenergetycznych oraz przedstawicieli samorządów lokalnych w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego.

Więcej informacji TUTAJ

Rozwiń

Luty 27, 2019

Targi ŚWIATŁO 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVII Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2019 odbywających się w dniach 13-15 marca w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.
Znajdą nas Państwo na stoisku D17 w hali nr 4.

W ramach programu targów będziemy wygłaszać następującą prelekcje:
środa 13.03.2019, 15.10 – 15.45 Praktyczne wykorzystanie inteligentnego systemu sterowania oświetleniem – konkretne przykłady realizacji i osiągnięte efekty oszczędności energii – Edyta Kolendowicz

Rozwiń

Luty 26, 2019

Dialog techniczny przeprowadzony przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Przedstawiciele naszej firmy w dniu 25.01.19 r uczestniczyli w III etapie rozmów w ramach dialogu technicznego zorganizowanego przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

Podczas spotkania zaprezentowano wyniki dotychczasowych testów, zaplanowano kolejne, jak również omówiono zarejestrowane zdarzenia. Po zakończeniu III rundy dialogu ZDM przedstawił oczekiwania związane z działaniem docelowego systemu monitoringu oświetlenia zewnętrznego. Działania naszej firmy zostały ocenione w sposób pozytywny.

Rozwiń

Marzec 6, 2018

X Forum Gospodarcze TIME w Warszawie

W dniach 5-6 marca 2018 r. mamy przyjemność gościć na X Forum Gospodarczym TIME w Warszawie. Wydarzenie zorganizowane przez zrzeszenia KIGEiT, PIIT i ZVEI skupia czołowych przedstawicieli firm z całej Europy, realizujących transformację przemysłową. Celem spotkania jest pogłębianie współpracy przedsiębiorstw we wszystkich obszarach działalności gospodarczej oraz omówienie kluczowych kwestii dotyczących obecnych procesów zmian technologicznych i organizacyjnych w przemyśle.

Podczas tegorocznej edycji TIME jednym z wiodących tematów była interoperacyjność. Coraz istotniejszą kwestią jest możliwość współpracy urządzeń i systemów rożnych dostawców. Interoperacyjność zapewnia bezpieczeństwo rozbudowanych systemów oraz szybszą, łatwiejszą rozbudowę czy integrację z innymi systemami.

Więcej na stronie wydarzenia: www.fgtime.pl

Rozwiń

Luty 14, 2018

O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia

O przyszłości otwartych inteligentnych systemów sterownia, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Innowacje opowiada Andrzej Lis, prezes zarządu Apanet Green System.

 

Cały materiał tutaj.

Rozwiń

Październik 23, 2017

Spotkania B2B Apanet z firmami tajwańskim

Dziś, tj. 23 października bierzemy udział w spotkaniach B2B zorganizowanych przez Taiwan Trade Center Warsaw w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej Smart City i IoT. Po spotkaniach handlowych odbędą się warsztaty poświęcone tematyce Smart City oraz sesja networkingowa.

Oprócz tajwańskich przedsiębiorców prezentacje wygłoszą również Dyrektor Biura Infrastruktury Miasto Stołeczne Warszawa i przedstawiciele Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.

Rozwiń

Wrzesień 13, 2017

ENERGETAB 2017

Dziś kolejny raz gościmy na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej. Cieszymy się, że mamy możliwość spotkań i wymiany doświadczeń z liderami branży modernizującej się polskiej energetyki. Jako odwiedzający ENERGETAB będziemy rozmawiać o możliwych rozwiązaniach, potrzebach rynku, podzielimy się naszym know-how i spostrzeżeniami.

Do zobaczenia w Bielsku-Białej!

www.energetab.pl

Rozwiń

Wrzesień 6, 2017

Innowacyjny wtorek z APANET Green System

Dziękujemy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad za możliwość przedstawienia prezentacji pt. „Zalety interoperacyjnego inteligentnego systemu sterowania oświetleniem i zarządzana ruchem na przykładzie projektów zrealizowanych dla GDDKiA” podczas ostatniego wtorkowego spotkania z cyklu „Nowe rozwiązania i pomysły techniczne”, 5 września 2017 r.

Dziękujemy również wszystkim słuchaczom prezentacji za zainteresowanie tematem, a tych chętnych na jego rozwinięcie serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cykliczne spotkania organizowane przez GDDKiA w każdy pierwszy wtorek miesiąca to możliwość przedstawienia nowych rozwiązań i pomysłów technicznych.
Szczegóły tutaj.

Zachęcamy do udziału!

Rozwiń