Sierpień 16, 2011

Współpraca z StreetLight.Vision z Paryża

inteligentne oświetlenie drogoweAPANET green system nawiązała współpracę z firmą StreetLight.Vision z Paryża.

StreetLight.Vision jest bodaj największym producentem oprogramowania do zarządzania inteligentnymi sieciami oświetlenia ulic na świecie.

Oferta StreetLight.Vision obejmuje każdy aspekt zarządzania oświetleniem; zarówno interfejs użytkownika jak i zarządzanie naprawami a także oprogramowanie służące instalatorom, dzięki któremu instalacja nawet najbardziej zaawansowanych systemów inteligentnego oświetlenia ulic staje się bezproblemowe a nawet łatwe dla każdego instalatora.

Firma StreetLight.Vision może się pochwalić wieloma projektami, w których uczestniczyła począwszy od największych w tej dziedzinie (Oslo) do całkiem małych służących do sterowania oświetleniem jednej ulicy. Skalowalność systemu zarządzania oświetleniem ulic sprawia, że ten system informatyczny nadaje się równie dobrze do ogromnych instalacji rzędu setek tysięcy punktów świetlnych jak i małych lokalnych instalacji. Z pewnością w niedalekiej przyszłości nasz Francuski partner bedzie mógł się pochwalić następnymi bardzo dużymi projektami, w czym mamy nadzieje mu pomagać służąc doświadczeniem i wiedzą z zakresu projektowania urządzeń elektronicznych i dostarczania rozwiązań hardware’owych.

Dopełnieniem współpracy będzie również to, że dzięki temu, że StreetLigt.Vision ma ogromne doświadczenie w zakresie software’u mamy zamiar korzystać z pomocy tej firmy w zakresie oprogramowania inteligentnych sieci oświetlenia ulic. Dzięki temu, że nasze działalności są dopełniające się, a wiedza i doświadczenie obu naszych firm w zakresach swoich działalności jest bardzo duża ze wspólnego działania na pewno powstanie wiele ciekawych projektów, na co bardzo liczymy.

[nggallery id=3]