Sierpień 10, 2011

Umowa partnerska z LEDIKO

oświetlenie uliczneNiniejszym chielismy poinformować, że firma APANET green system sp. z o.o. podpisała umowę partnerską z firmą „LEDIKO Walendowski i Wilanowski” Sp.j. , która to firma również jest laureatem konkursu Ministera Środowiska – „GreenEvo- Akcelerator Zielonych Technologii”.

LEDIKO jest m.in. producentem LED-owych opraw oświetlenia ulicznego. Z racji na to, że działamy w jednej branży uzgodniliśmy, że nasze firmy będą wspierać się wzajemnie zarówno w działaniach edukacyjnych, marketingowych jak i handlowych. Zakładamy również, że dzięki tej umowie będzie możliwe wspólne realizowanie projektów nowoczesnego i inteligentnego oświetlenia ulic. LEDIKO jako specjalista w dziedzinie diod LED i APANET green system jako specjalista w dziedzinie sterowania i komunikacji PLC wspólnie mogą zaoferować lepsze i nowocześniejsze rozwiązania dla klientów oczekujących energooszczędne systemy oświetlenia ulic.

Cieszymy się z nawiązanej współpracy ponieważ działając na tym samym rynku nasze produkty nie są konkurencyjne a uzupełniające się i dzięki temu współdziałając wyznaczamy nowe standardy funkcjonalności oświetlenia ulic. Ilość naszych firm partnerskich stale rośnie co pomaga nam dostosowywać rozwiązania elektronicznego sterowania do potrzeb klientów w wielu segmentach rynku inteligentnej energetyki czy ogólnie SmartGrid.

[nggallery id=2]