Kwiecień 23, 2012

Apanet na targach Light+Building

targi Light BuildingW dniach 15-20 kwietnia 2012 we Frankfurcie nad Menem odbyły się targi Light+Building. Z przyjemnością informujemy, że byliśmy obecni na tych targach. Dało nam to możliwość do spotkania interesujących ludzi i poznania ciekawych rozwiązań technicznych a także nawiązania współpracy z największymi firmami z branży obecnymi na rynku europejskim jak i światowym.

Równie ważne jednak jest to, że we współpracy z naszymi partnerami firmą Echelon oraz StreetLight.Vision mogliśmy zaprezentować na stoisku firmy Echelon nasze nowe urządzenie – GreenSensor. Urządzenie to, będące uzupełnieniem inteligentnej sieci sterowania oświetleniem ulicznym, pozwala na zbieranie danych środowiskowych on-line w wielu miejscach miasta. Zgodnie z założeniami standardu komunikacji PLC LonWorks instalacja urządzenia jest bardzo prosta a samo urządzenie współpracować może ze wszystkimi standardowymi urządzeniami inteligentnych sieci sterowania oświetleniem ulicznym liczących się producentów osprzętu na świecie oraz ze standardowym oprogramowaniem.

Cieszymy się, że zalety tego rozwiązania oprócz naszych partnerów biznesowych dostrzegło również wielu klientów co ma potwierdzenie w zamówieniach. Zakończone właśnie targi możemy uznać za bardzo owocne co na pewno przyczynie się dla APANET Green System do zwiększenia swojego udziału w europejskim rynku sterowania oświetleniem ulicznym.

[nggallery id=6]