Kwiecień 11, 2012

Sukces – Apanet oświetla autostradę A1 Bełk-Świerklany

oświetlenie autostradZ przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie naszej firmy. Nasz inteligentny system sterowania oświetleniem ulicznym został wybrany do realizacji odcinka autostrady A1 Bełk-Świerklany. Zarówno GDDKiA jak i główny wykonawca Starbag zgodnie stwierdzili, że oferowany przez naszą firmę system spełnia wszystkie wymagania zamawiającego a jednocześnie jako jeden z niewielu oferowanych w Polsce systemów spełnia wymogi standardu LonWorks oraz wytyczne UE dotyczące inteligentnych systemów sterowania oświetleniem zawarte na www.e-streetlight.com .

Niniejszy projekt na pewno będzie referencją dla innych użytkowników, którzy dotychczas mieli ograniczony kontakt z prawdziwie inteligentnymi systemami, tym bardziej, że na odcinku tym zainstalowany będzie system nadrzędny firmy StreetLight.Vision – najpopularniejszy tego typu system na świecie.

Radość nasza jest tym większa, że w merytorycznym porównaniu, przeprowadzonym przez rzeczoznawców SEP, właściwości naszego systemu z systemami konkurencyjnymi pokonaliśmy bez trudu ofertę przygotowaną przez Philips Lighting Polska. Nie mieliśmy co do tego wątpliwości – jednak niezależna ocena, która jest tak dla nas pozytywna bardzo cieszy.