Czerwiec 13, 2012

Nowy produkt – GN100

oświetlenie magazynówAPANET Green System sp. z o.o. we współpracy z firmą StreetLight Vision stworzyła nowy produkt – GN100 – urządzenie do pomiaru parametrów środowiskowych (temperatura, ciśnienie, wilgotność i natężenie hałasu). Ideą przyświecającą nam, podczas konstruowania niniejszego urządzenia, było rozszerzenie gamy produktów SmartCity.

Ścisła współpraca z naszym francuskim partnerem pomogła nam spełnić oczekiwania klientów i jednocześnie mamy do dyspozycji oprogramowanie SLV analizujące on-line parametry środowiskowe inteligentnych miast. Dzięki temu, że GN100 komunikuje się poprzez sieć zasilającą lampy uliczne poprzez standardowy protokół PLC LonWorks zakres jego zastosowań jest bardzo szeroki a instalacja bardzo prosta – polega ona praktycznie jedynie na wkręceniu modułu do standardowego gniazda NEMA – powszechnie używanego w instalacjach oświetleniowych.

Seria prototypowa GN100 została zaprezentowana na stoisku Echelona na tegorocznych targach Light&Building we Frankfurcie nad Menem. Zainteresowanie jakim cieszyło się to urządzenie sprawiło, że na stale wprowadziliśmy je do naszej oferty handlowej.